4 Yüz Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4 Yüz Fan

4 yüz Fanların Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Untitled Document
Msn Nickleri Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Merve_4yüz

Admin
Admin

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/08/08 Mesaj Sayısı : 186 Nerden : 4yüzle Hayeller Ülkesindem

MesajKonu: Msn Nickleri Msn Nickleri EmptyPaz Eyl. 07, 2008 5:19 pm

FazLa Rahatım Rahatsız EdeRmi.? Etse BiLe FarqedeRmi

...Benİm AŞkim Susmayi Bİlecek Kadar Asİl Ancak İhanetİnİ Sİndİrecek Kadar Soysuz DeĞiLDiR....

Senin kanadın olmak isterdim, Ben olmadan uçma diye! xd

EğEr sEnİ UnUtMaK iÇiN sEvSeYdİm SeNi kAlBiMe DeĞiL gÜnEş ÇıkTIĞı ZaMaN kAyBoLaN o BuĞuLU cAmLaRa yAzArDımm!!!

AşKlArIn En gÜzElİ gİzLi kAlAnIdIr eN aCımAsIzI iSe kArŞıLıkSıZ olAnIdIr:)

##Ne yAzIk..yÜrEğİmE MaHkUmSUn.CeZaN ÖmÜr bOyU sEvİlMeK!!hEmDe sEvİlDiĞiNi HiÇ BiLmEdEn##

|●x●|Eller bana kalpsizsin diyor, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu kimse bilmiyor.. ●x●

|●x●|Kimseler görmesin,,Kimseler Bilmesin, Benimle Ya$asın Ölsün Bu [sEvDa]| ●x●

SeNi SeVeNi SeNDe sEV DiYoSuNuZ HeRHaLDe BeNiM KaLBiMi MaRKeT SaNıYoRSuNuZ...!!!
https://4yuzfan.yetkinforum.com
PamuK PrenseS

Admin
Admin
PamuK PrenseS

Yaş : Kayıt tarihi : 25/08/08 Mesaj Sayısı : 134 Nerden : onurla hayaller ülkesinden

MesajKonu: Geri: Msn Nickleri Msn Nickleri EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 5:37 pm

İnsanı en mutlu eden şey,ne olduğu ve ne yaptığı değil,görüşü ve duyuşudur
Ölüme sözüm yok sadece...Avuçlarım kanıyor
Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdm sn yoktn. Ve artk söylüyorm "SENİ SEVİYORUM"
Mal Sahibi, Mülk Sahibi Hani Bunun İlk Sahibi ? Malda YALAN, Mülkte YALAN al birazda sen oyalan...
Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît.
sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi
pHén ßir çocuqun MasaLa KaNdıqı gißi saNa KaNdım..!SöZ wHérDn sHén pHénmDn..!nİyé ŞimDy yHoqSunqi??
Yildizlar Kadar Parlak, Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark, Yildizlar Miljonlarca, SEN Se Teksin!!
Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.
ßeKLeMeK ßoŞ YeRe uMuT YoK aRTıK SeWDiM uMuTSuZCa BeN YaZıK..!!
http://www.melikeguner.ace.st
Msn Nickleri Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası